Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
O firme
Agrochest Sport
Agrochest

Linia nasion

l1
2
3
4
5
6
7
8
9

Dla pożniwnych procesów przygotowania ziarna zbóż oraz dla wytwarzania materiałów siewnych wysokiej jakości używamy maszyn i urządzeń niemieckiej firmy PETKUS takie jak:

Maszyna wstępnego i dokładnego czyszczenia – wyposażona w specjalny system oczyszczania sit pozwalający na uniwersalne wykorzystanie jako separator wstępny, intensywny oraz separator materiału siewnego dla zbóż oraz drobnych nasion.

Stół sortujący – sortownik wagowy sortujący według ciężaru właściwego substancji. Tryjer -znajduje zastosowanie przy oczyszczaniu, sortowaniu ziarna siewnego, segreguje produkty ziarniste według długości ziarna.

Zaprawiarka ziarna – nadają się do ciągłego efektywnego zaprawiania na mokro wszystkich rodzajów zbóż oraz drobnych nasion (środki ochrony roślin nakładane są na ziarno siewne
w postaci płynnej zaprawy).

Linia jest w całości nowa wyposażona w ulepszoną zaprawiarkę i stół grawitacyjny, który gwarantuje najwyższą jakość.

Cała linia w pełni nowa i charakteryzująca się wysokimi parametrami przygotowania materiału siewnego gwarantuje, że nasiona wyprodukowane w naszej firmie zapewnią państwu sukces na polu przy samym starcie. Jakość i wykorzystanie kwalifikowanego materiału siewnego bardzo dobrej jakości rośnie z roku na rok i należy się spodziewać, że będzie się w dalszym ciągu rozwijać, gdyż korzyści dla rolników przemawiają za tym zdecydowanie i świadomość tego faktu jest co raz szerzej propagowana przez różne podmioty związane z hodowlą, produkcją jak i światem nauki. Dzięki współpracy z firmą Mróz nasze plantacje znajdują się pod okiem specjalistów w dziedzinie uprawy roślin, którzy maja już duże doświadczenie w produkcji nasion na polu. Dzięki koncentracji upraw nasiennych w jednym gospodarstwie zyskujemy jednolity materiał pochodzący z jednego pola. Każda partia nasion charakteryzuje się wiec tymi samymi parametrami.

bbbtr


news

Życzenia wielkanocne

Więcej

Nowy katalog Linia Nawozów PLUS

Więcej

NOWY KATALOG ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLIN

Więcej