Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
O firme
Agrochest Sport
Agrochest

Praca

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy:

Powiaty: Gorzów, Międzychód, Międzyrzecz, Krosno Odrzańskie, Piła, Wałcz, Lipno, Sierpc, Płock, Płońsk.

Zadania:
➢ Zdobywanie nowych klientów,
➢ Rzetelna obsługa klienta,
➢ Profesjonalne doradztwo w obszarze środków ochrony roślin, nawozów, uprawy i doboru materiału siewnego.

Wymagania:
➢ Wykształcenie średnie lub wyższe branżowe,
➢ Dobra znajomość rynku rolnego
➢ Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
➢ Umiejętność obsługi programów komputerowych,
➢ Prawo jazdy kategorii B,
➢ Elastyczność i dyspozycyjność,
➢ Chęć do poszerzania wiedzy,
➢ Rzetelność, zaangażowanie, pracowitość
➢ Atutem będzie doświadczenie w branży rolniczej.

Oferujemy:
➢ Umowa o prace w stabilnej firmie z 26 letnim doświadczaniem w branży,
➢ Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedażowych,
➢ Szkolenia techniczne i handlowe,
➢ Wspomagamy indywidualne podnoszenia kwalifikacji,
➢ W naszej firmie staniesz się fachowcem w dziedzinie rolnictwa,
➢ Młody prężny koleżeński zespół współpracowników,
➢ Środki do pracy- samochód, telefon komórkowy, laptop.

Jesteś zainteresowany ? Prześlij swoje CV ze zdjęciem oraz klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres : b.serkowski@agrochest.pl

news

Ochrona rzepaku jesienią

Więcej

Zalecenia RZEPAK OZIMY

Więcej

Agrochest autoryzowanym dystrybutorem RSM

Więcej