Aktualne oferty promocyjne

Kliknij na poniższy obrazek by poznać szczegóły

 


 

Oferta obowiązuje od 1.11.2018 – 31.01.2019 r.


AKTUALNOŚCI

 

 

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi aktualnościami Agrochest? Od dziś znajdziesz nas również na Instagramie. Wystarczy, że w polu wyszukiwania aplikacji wpiszesz: „Agrochest”. Zapraszamy!

https://www.instagram.com/agrochest/

 


LIDER POLSKIEJ DYSTRYBUCJI

Lider Polskiej Dystrybucji to program Grupy Azoty, który wspiera najmłodszych uczniów wiejskich Szkół Podstawowych. Niezmiernie cieszymy się, że firma Agrochest Sp. z o.o. po raz kolejny mogła wziąć w nim udział. Zgodnie z zasadami wytypowaliśmy dwie placówki z naszego biznesowego otoczenia: Szkołę Podstawową im. Jana Brzechwy w Brzeźnie oraz Szkołę podstawową im. Arkadego Fiedlera w Gułtowach. Uczniowie klas 0-3 otrzymali zestawy upominków szkolnych przygotowanych przez Grupę Azoty.

9 listopada 2018 odwiedziliśmy Szkołę Podstawową w Brzeźnie. Pan Adam Hameski dyrektor Szkoły przyjął nas podczas apelu z okazji setnej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości jak i setnej rocznicy powstania tejże Szkoły. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło władz samorządowych w osobie Pana Burmistrza Szymona Matyska oraz jego zastępcy Waldemara Biskupskiego. Na apelu pojawił się również Przewodniczący Komisji Oświaty i Kultury Przemysław Kubiak, radni, kierownicy Jednostek Organizacyjnych emerytowani nauczyciele oraz najważniejsi goście – uczniowie. Po wszystkich wystąpieniach przyszedł czas, aby firma Agrochest wręczyła najmłodszym przygotowane upominki.
Szkołę Podstawową w Gułtowach odwiedziliśmy 15 listopada. Pani Elżbieta Gołaś-Piechnicka dyrektor placówki przyjęła nas w bardzo kameralnych warunkach. Zaprosiła uczniów klas 0-3 na salę wraz z ich wychowawcami, gdzie nastąpiło wręczenie paczek upominkowych.

Dzieci to nasza przyszłość. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć najmłodszych uczniów Szkół wiejskich poprzez prezenty przygotowane przez Grupę Azoty.


Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje..

Nie samą pracą człowiek żyje. Dziś pracownicy Agrochest biorą udział w cyklicznych szkoleniach dotyczących nawozów dolistnych z Linii Plus oraz odmian kukurydzy i zbóż na sezon 2019. Dbając o Państwa potrzeby ciągle podnosimy swoje kwalifikacje.


 

Chianti to nowość w ofercie  Agrochest. Odmiana ta zapewnia wysoki poziom plonowania, nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych w trakcie wegetacji, z ziarnem łatwo wymłacalnym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne.

Więcej szczegółów


Zestawienie dostępne jest pod adresem: link


W najnowszym wydaniu Nowoczesnej Uprawy str. 54 oraz Top Agrar str. 68, (9/2018), str. 58, (11/2018) mogą Państwo przeczytać o (Linii nawozów na Plus) – nawozach dolistnych firmy Agrochest, które mogą być stosowane m.in. do jesiennego nawożenia roślin uprawnych.