Lider Polskiej Dystrybucji to program Grupy Azoty, który wspiera najmłodszych uczniów wiejskich Szkół Podstawowych.

Niezmiernie cieszymy się, że firma Agrochest Sp. z o.o. po raz kolejny mogła wziąć w nim udział. Zgodnie z zasadami wytypowaliśmy dwie placówki z naszego biznesowego otoczenia: Szkołę Podstawową im. Jana Brzechwy w Brzeźnie oraz Szkołę podstawową im. Arkadego Fiedlera w Gułtowach. Uczniowie klas 0-3 otrzymali zestawy upominków szkolnych przygotowanych przez Grupę Azoty.

9 listopada 2018 odwiedziliśmy Szkołę Podstawową w Brzeźnie. Pan Adam Hameski dyrektor Szkoły przyjął nas podczas apelu z okazji setnej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości jak i setnej rocznicy powstania tejże Szkoły. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło władz samorządowych w osobie Pana Burmistrza Szymona Matyska oraz jego zastępcy Waldemara Biskupskiego. Na apelu pojawił się również Przewodniczący Komisji Oświaty i Kultury Przemysław Kubiak, radni, kierownicy Jednostek Organizacyjnych emerytowani nauczyciele oraz najważniejsi goście – uczniowie. Po wszystkich wystąpieniach przyszedł czas, aby firma Agrochest wręczyła najmłodszym przygotowane upominki.

Szkołę Podstawową w Gułtowach odwiedziliśmy 15 listopada. Pani Elżbieta Gołaś-Piechnicka dyrektor placówki przyjęła nas w  auli  do której zaprosiła uczniów klas 0-3  wraz z ich wychowawcami, gdzie nastąpiło wręczenie paczek upominkowych.

Dzieci to nasza przyszłość. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć najmłodszych uczniów Szkół wiejskich poprzez prezenty które przygotowała Grupa Azoty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *