Poszukujemy pracowników

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy:

Powiaty: Gorzów, Międzychód, Międzyrzecz, Krosno Odrzańskie, Piła, Wałcz, Lipno, Sierpc, Płock, Płońsk.

Zadania:

  • Zdobywanie nowych klientów,
  • Rzetelna obsługa klienta,
  • Profesjonalne doradztwo w obszarze środków ochrony roślin, nawozów, uprawy i doboru materiału siewnego.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe branżowe,
  • Dobra znajomość rynku rolnego
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Elastyczność i dyspozycyjność,
  • Chęć do poszerzania wiedzy,
  • Rzetelność, zaangażowanie, pracowitość
  • Atutem będzie doświadczenie w branży rolniczej.

Oferujemy:

  • Umowa o prace w stabilnej firmie z 26 letnim doświadczaniem w branży,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedażowych,
  • Szkolenia techniczne i handlowe,
  • Wspomagamy indywidualne podnoszenia kwalifikacji,
  • W naszej firmie staniesz się fachowcem w dziedzinie rolnictwa,
  • Młody prężny koleżeński zespół współpracowników,
  • Środki do pracy- samochód, telefon komórkowy, laptop.

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoje CV ze zdjęciem oraz klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres : b.serkowski@agrochest.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agrochest Sp. z o.o. 62-025 Kostrzyn, ul Cmentarna 13. Zgoda może być odwołana w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje usunięcie Twoich danych z bazy.