Helm

chlopyralid 300 g/l

ETYKIETA

Opis

Helion 300 SL to herbicyd nalistny, przeznaczony do powschodowego zwalczania głównie chwastów rumianowatych i ostrożnia polnego, a także innych chwastów dwuliściennych w pszenicy ozimej, rzepaku ozimym i buraku cukrowym. Środek pobierany jest poprzez liście chwastów. Najskuteczniej zwalcza młode, intensywnie rosnące chwasty od fazy liścieni do fazy rozety.

DZIAŁANIE NA CHWASTY

HELION 300 SL pobierany jest poprzez liście chwastów. Najskuteczniej zwalcza młode, intensywnie rosnące chwasty od fazy liścieni do fazy rozety.

Chwasty wrażliwie – chaber bławatek, dymnica pospolita, maruna bezwonna, ostrożeń polny, psianka czarna, rdest plamisty, rumian polny, starzec zwyczajny.

STOSOWANIE ŚRODKA

Rzepak ozimy – środek stosować wiosną w momencie ruszenia wegetacji, jednak nie później, niż do rozpoczęcia tworzenia przez rośliny rzepaku pąków kwiatowych.

Pszenica ozima – środek stosować wiosną w fazie krzewienia pszenicy.

Burak cukrowy – środek stosować w fazie rozkwitu liści (od 2 do 4 liści).

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.
<< powrót