Agrochest na Dniach Buraka koncernu Pfeifer & Langen

12 czerwca 2018 r. firma Agrochest uczestniczyła w Dniach Pola buraków cukrowych koncernu Pfeifer & Langen. Wydarzenie miało miejsce w miejscowości Watkowo (woj. mazowieckie). Odwiedzający nasze stoisko mieli możliwość zapoznania się z ofertą sprzedażową oraz skorzystania z porad fachowców.

Na Dniach Pola można było porównać różne typy upraw buraka, w tym uprawę pasową strip till i porozmawiać z producentami nawozowymi oraz chemicznymi.

       

 

 

Dnia 7 lutego 2024r. odbyła się konferencja pt. ,,NAUKA I DOŚWIADCZENIE UWOLNIĄ POTENCJAŁ TWOICH ROŚLIN”. Podczas konferencji zostały przeprowadzone bardzo interesujące wykłady. Temat przedstawiony przez prof. Bartłomieja Glinę o sposobach uwalniania fosforu z gleby wywołał dyskusję, która nie miała końca. Kolejny wykład wygłosiła prof UPP. Zuzanna Sawinska. Przedstawiła realne wyzwania  w ochronie fungicydowej roślin uprawnych. Po wykładzie Pani prof. wywiązała się wymiana poglądów na temat ochrony fungicydowej zbóż oraz innych roślin uprawnych. Hubert Jasiński oraz Błażej Serkowski przedstawili korzyści, które wynikają z zastosowania naszych innowacyjnych produktów m.in: N-bakter, P-Bakter ,TerpiPlant, HeptaPlant. Praktyczne aspekty ich zastosowania oraz wyniki naszych obserwacji. Po konferencji pytania oraz dyskusje przeniosły się w kuluary. Klienci dzielili się swoimi doświadczeniami, chwalili osiąganymi plonami.