Aktualne oferty pracy:

  1. DORADCA POLOWY

Firma Agrochest Sp. z o.o. jest ekspertem z zakresu kompleksowej obsługi rolnictwa. Już od ponad 30 lat dostarczamy rolnikom indywidualnym i firmom wysokiej jakości artykuły do produkcji rolnej. Gwarantujemy fachową obsługę i wiedzę w dziedzinie oferowanych produktów, jakość sprawdzonych marek oraz atrakcyjne ceny.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca polowy – branża rolnicza

Miejsce wykonywania pracy: południowo – zachodnia część województwa wielkopolskiego

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż środków do produkcji rolnej,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji ze znanymi już nam gospodarstwami oraz intensywne poszukiwanie nowych,
  • regularne monitorowanie rynku i raportowanie o potrzebach zakupowych Klientów,
  • doradztwo w zakresie agrotechniki.

Wymagania:

  • doskonałe umiejętności interpersonalne,
  • wykształcenie min. średnie (preferowane rolnicze lub pokrewne),
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość branży rolniczej lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w pracy w Gospodarstwie Rolnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy,
  • indywidualne podnoszenie kwalifikacji,
  • niezbędne szkolenia i wsparcie merytoryczne,
  • pracę w profesjonalnym środowisku,
  • współpracę z najważniejszymi producentami z branży,
  • wsparcie zespołu, który wie, jak ważna jest dobra atmosfera w pracy,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy,
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.

Rekrutacja:

    Lub aplikuj mailowo:

    Aplikacje prosimy przesyłać na adres: kadry@agrochest.pl

    Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: „Oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Agrochest Sp. o.o. w zakresie niezbędnym dla realizacji procesu rekrutacji. Niniejsza zgoda jest ważna do czasu jej odwołania”.

    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Agrochest Sp. z o.o. z siedzibą w Kostrzynie przy ul. Cmentarnej 13 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail kadry@agrochest.pl.