Agrochest wyróżniona w Rankingu Firm Rodzinnych Forbes

19 września 2019 r właściciele firmy Agrochest zostali zaproszeni na uroczystą galę organizowaną przez Forbes w hotelu Hotelarnia w Puszczykowie.

Spotkanie miało na celu wyróżnienie najdynamiczniej rozwijających się firm rodzinnych z Wielkopolski o obrotach powyżej 100 mln zł. Goście mogli posłuchać również wykładu “Czy w Polsce opłaca się być firmą rodzinną?”.

Statuetkę z rąk jury odebrał właściciel Agrochest, pan Tomasz Rybarczyk.

 

Dnia 9 lutego 2024 roku w Bydgoszczy odbyła się konferencja pt. ,,NAUKA I DOŚWIADCZENIE UWOLNIĄ POTENCJAŁ TWOICH ROŚLIN”. W trakcie konferencji uczestnicy wysłuchali wykładu profesora Jacka Długosza na temat dostępności składników pokarmowych względem bioróżnorodności gleby. Profesor Grzegorz Lemańczyk przedstawił wykład na temat hybrydowej ochrony fungicydowej roślin pt. ,,Hybrydowa ochrona fungicydowa roślin-przyszłość czy konieczność”. Błażej Serkowski oraz Hubert Jasiński przedstawili innowacyjny wpływ naszych produktów na zdrowy rozwój roślin. Po zakończonej konferencji rolnicy dzielili się swoimi doświadczeniami oraz osiągniętymi plonami w ostatnich latach.