Agrochest wyróżniona w Rankingu Firm Rodzinnych Forbes

19 września 2019 r właściciele firmy Agrochest zostali zaproszeni na uroczystą galę organizowaną przez Forbes w hotelu Hotelarnia w Puszczykowie.

Spotkanie miało na celu wyróżnienie najdynamiczniej rozwijających się firm rodzinnych z Wielkopolski o obrotach powyżej 100 mln zł. Goście mogli posłuchać również wykładu “Czy w Polsce opłaca się być firmą rodzinną?”.

Statuetkę z rąk jury odebrał właściciel Agrochest, pan Tomasz Rybarczyk.

 

Dnia 7 lutego 2024r. odbyła się konferencja pt. ,,NAUKA I DOŚWIADCZENIE UWOLNIĄ POTENCJAŁ TWOICH ROŚLIN”. Podczas konferencji zostały przeprowadzone bardzo interesujące wykłady. Temat przedstawiony przez prof. Bartłomieja Glinę o sposobach uwalniania fosforu z gleby wywołał dyskusję, która nie miała końca. Kolejny wykład wygłosiła prof UPP. Zuzanna Sawinska. Przedstawiła realne wyzwania  w ochronie fungicydowej roślin uprawnych. Po wykładzie Pani prof. wywiązała się wymiana poglądów na temat ochrony fungicydowej zbóż oraz innych roślin uprawnych. Hubert Jasiński oraz Błażej Serkowski przedstawili korzyści, które wynikają z zastosowania naszych innowacyjnych produktów m.in: N-bakter, P-Bakter ,TerpiPlant, HeptaPlant. Praktyczne aspekty ich zastosowania oraz wyniki naszych obserwacji. Po konferencji pytania oraz dyskusje przeniosły się w kuluary. Klienci dzielili się swoimi doświadczeniami, chwalili osiąganymi plonami.