Dni kukurydzy w Ślesinie za nami

4 października 2019 r firma Agrochest wystawiła się na Dniach Kukurydzy w Gospodarstwie Rolnym Jan Szmidt. Wszystkim gościom dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.

Wspólnie mogliśmy podziwiać zbiór poletek demonstracyjnych,  obejrzeć maszyny do uprawy oraz zbioru kukurydzy i dobrać odpowiednie odmiany. Rozmawialiśmy także o tym, jak ograniczyć wpływ suszy na plon.

 

TAZER

 TAZER 250 SC jest środkiem grzybobójczym, koncentratem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu wgłębnymi układowym, do stosowania głównie zapobiegawczego w zwalczaniu chorób grzybowych roślin rolniczych i warzywnych

BAGANI

Bagani 125 ME jest fungicydem w formie mikro-emulsjido sporządzania roztworu wodnego o działaniu systemicznymdo stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego i leczniczego w ochronie roślin rolniczych przed chorobami grzybowymi.

BAKTIPLANT

 BaktiPlant to preparat, który wzmaga aktywność metaboliczną roślini działa zapobiegawczo. Zawiera w swoim składzie kompozycjęopartą na mikroorganizmach, które poprzez wydzielenie metabolitów mogą na drodze konkurencji eliminować drobnoustroje chorobotwórcze lub znacznie ograniczać rozwój fitopagenów