Dni Pola Drzewce 2019 już za nami

W piątek, 24 maja, odbyły się Dni Pola Agrochest w Drzewcach. Pogoda i frekwencja dopisała.

Przybyłych gości powitali właściciele Gospodarstwa na których odbywały się Dni Pola w Drzewcach pan Roman Lipowczyk oraz Michał Hądzlik. Nie zabrakło również pracowników firmy Agrochest na czele z właścicielem firmy Tomaszem Rybarczykiem, który w swojej przemowie zaznaczył, iż firma zaczęła prace nad mobilną aplikacją, która będzie wspierać zarządzanie w gospodarstwie każdego rolnika.

Po krótkim powitaniu goście mieli okazję wsiąść na bryczki i pojechać na poletka, gdzie zaprezentowane zostały odmiany rzepaku: Oriolus, Archibald, Elevation, Architekt, Atora i Excellium i nowość z odpornością na wirusa żółtaczki rzepy – Artemis. Oprócz rzepaku każdy mógł zobaczyć poletka ze zbożami: pszenicą Rotax i Patras, pszenżytem Rotondo, Orinoko i jęczmieniem  Quadriga. Na poletkach doradcy Agrochest zaprezentowali sprawdzone rozwiązania z zakresu ochrony herbicyowej, insektycydowej i fungicydowej w uprawie rzepaku i zbóż.  Zwiedzający mieli możliwość nieograniczonych konsultacji z hodowcami odmian, ekspertami ds. ochrony roślin i uprawy.

Dniom Pola towarzyszyli wystawcy z firm współpracujących takich jak: Adob, K+S, Danko, Limagrain, Saaten Union, DSV, Raapol, AgroCan, SMP Agro, Fosfory, Bayer, FMC, Syngenta, Nufarm, Arysta, Ciech Sarzyna, oraz wydawnictwa rolnicze: Agro Profil, PWR i Farmer.

GALERIA ZDJĘĆ  –> KLIK

Artykuły o naszych Dniach Pola:

Agro Profil: KLIK

Top Agrat KLIK