Warsztaty polowe

Trwają Warsztaty polowe Agrochest. W kameralnych grupach omawiamy stan ozimin. Analizujemy także porażenie patogenami roślin, które przynieśli ze sobą klienci.

Chętnych  na Warsztaty zapraszamy do kontaktu z doradcami terenowymi. Między 26 a 28 marca organizujemy je w Gułtówach,  62-025 Kostrzyn.

Zdjęcia z Warsztatów w Drzewcach

 

TAZER

 TAZER 250 SC jest środkiem grzybobójczym, koncentratem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu wgłębnymi układowym, do stosowania głównie zapobiegawczego w zwalczaniu chorób grzybowych roślin rolniczych i warzywnych

BAGANI

Bagani 125 ME jest fungicydem w formie mikro-emulsjido sporządzania roztworu wodnego o działaniu systemicznymdo stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego i leczniczego w ochronie roślin rolniczych przed chorobami grzybowymi.

BAKTIPLANT

 BaktiPlant to preparat, który wzmaga aktywność metaboliczną roślini działa zapobiegawczo. Zawiera w swoim składzie kompozycjęopartą na mikroorganizmach, które poprzez wydzielenie metabolitów mogą na drodze konkurencji eliminować drobnoustroje chorobotwórcze lub znacznie ograniczać rozwój fitopagenów