???????????? ??????? ? ????????? ?? ??????????? ??????? ????????!

???????????? jako jedyna z całej kategorii (programy, narzędzia i urządzenia wspomagające prowadzenie gospodarstwa rolnego) została ????́?̇????? ????? ???? tytułem ” ??????????? ??????? ???????? 2021” ?
Laureaci tegorocznej edycji plebiscytu zostali ogłoszeni w trakcie uroczystej gali, która odbyła się 3 listopada 2021 r. w warszawskim hotelu Sheraton.
Plebiscyt organizowany jest przez Grupę PTWP, a jego koordynację objęła Redakcja miesięcznika “Farmer” oraz portalu farmer.pl. Konkurs powstał by popularyzować rozwiązania, które przyczyniły się do poprawy warunków gospodarowania i funkcjonowania właścicieli oraz osób zarządzających gospodarstwami rolnymi.
Wszystkich którzy chcą zarządzać swoim gospodarstwem z poziomu naszej innowacyjnej apki zapraszamy do instalacji.
Aplikacja jest w całości bezpłatna!

TAZER

 TAZER 250 SC jest środkiem grzybobójczym, koncentratem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu wgłębnymi układowym, do stosowania głównie zapobiegawczego w zwalczaniu chorób grzybowych roślin rolniczych i warzywnych

BAGANI

Bagani 125 ME jest fungicydem w formie mikro-emulsjido sporządzania roztworu wodnego o działaniu systemicznymdo stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego i leczniczego w ochronie roślin rolniczych przed chorobami grzybowymi.

BAKTIPLANT

 BaktiPlant to preparat, który wzmaga aktywność metaboliczną roślini działa zapobiegawczo. Zawiera w swoim składzie kompozycjęopartą na mikroorganizmach, które poprzez wydzielenie metabolitów mogą na drodze konkurencji eliminować drobnoustroje chorobotwórcze lub znacznie ograniczać rozwój fitopagenów