Oddaj głos na Aqua Plus – innowacyjny produkt rolniczy

Firma Agrochest bierze udział w konkursie na Innowacyjny Produkt Rolniczy 2019 organizowany przez PTWP i miesięcznik Farmer.

Aby wygrać, potrzebujemy Twojego głosu. Co możesz zrobić?

Oddaj głos na Aqua Plus tutaj:

Jak zagłosować na Aqua Plus?

1. Wybierz produkt Aqua Plus
2. Wpisz swój adres email i kliknij zagłosuj
3. Na podany adres email dotrze wiadomość z odnośnikiem potwierdzającym głosowanie. Prosimy o kliknięcie w niego. Dopiero wtedy głos zostanie zaliczony.

Głosować można do 20.10.2019 r. Za każdy oddany głos dziękujemy!

Aqua Plus – Kondycjoner wody do sporządzania cieczy roboczej z ŚOR i nawozami. Pozwala on spełniać założenia integrowanej ochrony roślin. Zmniejsza twardość wody, pH i napięcie powierzchniowe. Innowacyjność produktu polega na doborze surfaktantów o właściwej liczbie HLB i ich powinowactwie do kutikuli oraz dodatku kwasów karboksylowych.

Dnia 9 lutego 2024 roku w Bydgoszczy odbyła się konferencja pt. ,,NAUKA I DOŚWIADCZENIE UWOLNIĄ POTENCJAŁ TWOICH ROŚLIN”. W trakcie konferencji uczestnicy wysłuchali wykładu profesora Jacka Długosza na temat dostępności składników pokarmowych względem bioróżnorodności gleby. Profesor Grzegorz Lemańczyk przedstawił wykład na temat hybrydowej ochrony fungicydowej roślin pt. ,,Hybrydowa ochrona fungicydowa roślin-przyszłość czy konieczność”. Błażej Serkowski oraz Hubert Jasiński przedstawili innowacyjny wpływ naszych produktów na zdrowy rozwój roślin. Po zakończonej konferencji rolnicy dzielili się swoimi doświadczeniami oraz osiągniętymi plonami w ostatnich latach.